EHRLE SmartWash SmartWash PLUS

SmartWash/SmartWash PLUS

Pašapkalpošanās automazgātavas sistēma 1 mazgāšanas vietai, novietošanai ārpusē, elektriski apsildāma

Piemērots degvielas uzpildes stacijām un komerciālajām automazgātavām

SmartWash un SmartWash PLUS ir pašapkalpošanās automazgātavas sistēma 1 mazgāšanas vietai un tā ir ideāli piemērotas vietām ar ierobežotu platību, kā papildinājums mazākām degvielas uzpildes stacijām, vieta transportlīdzekļu kopšanai uzņēmumu autoparkos vai autoservisos. Tas ir ideāls papildinājums parastam ikdienas biznesam. Ierīces korpuss ir pilnībā izgatavots no nerūsējoša tērauda un nodrošina maksimālu izturību pret koroziju un ārējiem laikapstākļiem. Korpuss ir aprīkots ar ļoti efektīvu izolāciju, un to var uzstādīt pie ārējās temperatūras līdz -25 °C. Skaidri un klientam draudzīgi ekspluatācijas elementi nodrošina ērtu lietošanu visiem klientiem. SmartWash ir ekonomiska un ērti lietojama, kompakta EHRLE  pašapkalpošanās automazgātavas sistēma. Sistēma garantē drošu un modernu transportlīdzekļu mazgāšanu. Pateicoties ActivePower Pearl MicroPowder® bezsuku tehnoloģijai, kas sajaukta augstspiediena strūklā, visi netīrumi tiek ātri un efektīvi noņemti.

Divas iekārtas versijas ar atšķirīgiem sistēmas variantiem

SmartWash un SmartWash PLUS iekārtas ir savienojamas ar 1.-6. sistēmas variantu. Iekārtas standarta versija ir aprīkota ar ūdens mīkstināšanas sistēmu un ir pieejama arī SmartWash PLUS versija ar reversās osmozes sistēmu, kas nodrošina nevainojamu žāvēšanas rezultātu. Mazgāšanas ūdeni uzsilda izolēts lielapjoma elektriskais katls ar 12kW siltuma jaudu. SmartWash sistēmas standartaprīkojumā ir aprīkotas ar 4 standarta mazgāšanas un apkopes programmām. Pēc izvēles ir iespēja pašapkalpošanās sistēmu apvienot ar papildu programmām. SmartWash iekārtai ir pieejama 1.-5. sistēmas variants un SmartWash PLUS iekārtai ir pieejama 1.-6. sistēmas variants

Interesantas paplašināšanas iespējas

Iekārtas var piegādāt ar dažādu mazgāšanas aprīkojumu, piemēram, piestiprinātu statīvu šļaukai ar 4x1,5W LED ierīces apgaismojumu un atsevišķu stabu uzstādīšanai uz grīdas. Ar rotējošo šļaukas savienojumu vai dubulto rotējošo šļaukas savienojumu iespējams nodrošināt ērtu mazgāšanu bez kaitinošas šļūteņu sapīšanās.

EHRLE SmartWash SmartWash PLUS
SmartWash/SmartWash PLUS ar standarta versiju

SmartWash/SmartWashPLUS standarta versijā. Piegādes komplektācijā nav iekļauts mazgāšanas stacijas aprīkojums. Mazgāšanas vietas aprīkojumu var pielāgot dažādi.


SmartWash/SmartWash PLUS ar piestiprinātu statīvu šļaukai un LED apgaismojumu

SmartWash/SmartWash PLUS ar piestiprinātu nerūsējošā tērauda statīvu un 4x1,5W LED gaismām. Šajā piederumu programmā ir integrēta šļūtene, kā arī mazgāšanas vietas aprīkojums. Iespējams savienot tikai ar sistēmas variantu 1. un 2.


Pie grīdas stiprināms rotējošais savienojums SmartWash vai citām sistēmām

SmartWash/SmartWashPLUS ar atsevišķi uzstādāmu pie grīdas stiprināmu rotējošo savienojumu. Integrēts mazgāšanas vietas apgaismojums LED 2x30W. Iespēja uzstādīt rotējošo savienojumu vai dubulto rotējošo savienojumu.