EHRLE FS (Factory Subsidiary)

EHRLE Baltics headquarter, Mārupe

EHRLE FS SIA ir 100% EHRLE GmbH meitas uzņēmums, atrodas Mārupē, netālu no Rīgas (Latvija). 

Mūsu korporatīvā misija ir kļūt par vadošo tīrīšanas risinājumu piegādātāju Eiropā. 

EHRLE GmbH izveidoja EHRLE FS SIA, lai varētu nodrošināt visaugstāko klientu atbalstu klientiem Baltijas reģionā. Kopš 1961. gada EHRLE ir viens no vadošajiem augstspiediena tīrītāju un automazgātavu sistēmu ražotājiem Eiropā. 

Produktu klāsts ir detalizēti diferencēts sākot no pārnēsājamiem un mobiliem augstspiediena tīrītājiem, stacionārām sistēmām, katra no tām ir aukstā un karstā ūdens versijās, līdz rūpnieciskajiem putekļsūcējiem un lietojumam specifiskiem piederumiem, kā arī pašapkalpošanās automašīnu mazgāšanas sistēmām un automašīnu mazgāšanas un kopšanas līdzekļiem: 

  • Vairāk nekā 117 dažādi augstspiediena tīrītāji un piederumi profesionāliem tīrīšanas risinājumiem
  • Līdz šim visā Eiropā ir uzstādītas vairāk nekā 5000 pašapkalpošanās automazgātavas 
  • Pilns automašīnu mazgāšanas ķīmisko vielu un kopšanas līdzekļu klāsts 
  • Visaptverošs pakalpojumu piedāvājums 

EHRLE Illertissen

EHRLE rūpnīca Illertisenā (Vācijā)

Mūsu galvenā mītne ir celta 1982. gadā, Siemens ielā, Illertissenas nomalē. Tur atrodas galvenā metālapstrādes nodaļa, gala montāžas un kvalitātes kontroles nodaļas.

EHRLE Illertissen

EHRLE CarWash rūpnīca Illertissenā (Vācijā)

EHRLE pašapkalpošanās automazgātavu rūpnīca atrodas sākotnējā vietā — Thomas-Mann-Straße Illertissenā. Tur tiek ražoti visi automazgātavu sektora produkti.

EHRLE Dietenheim

EHRLE galvenā mītne Dietenheimā (Vācijā)

Šobrīd galveno administrāciju var sasniegt jaunajā EHRLE rūpnīcā blakus esošajā Dītenheimā. Drīzumā uz šeit tiks ieviestas arī pēdējā posma montāža, kvalitātes pārbaudes un piegādes nodaļas.

Uzņēmuma vēsture

Trīs paaudzes

Anton Ehrle

Anton J. Ehrle (1894-1961)

Anton Ehrle dzimis Vogenrētē 1894. gadā. Apguvis kalēja amatu un 1927. gadā nokārtojis amata meistara eksāmenu. Tieši viņš ģimenē ievieš metālapstrādi. Jau 1959. gadā viņš izstrādāja un radīja pirmo tvaika tīrīšanas iekārtu WAP — DR 600.

Oskar Ehrle

Oskar R. Ehrle (1922-2011)

1922. gadā Oskar Ehrle, mūsdienu EHRLE uzņēmuma dibinātājs, dzimis kā vecākais no 5 brāļiem un māsām Bādšusenriedā. Pēc pamatskolas beigšanas viņš no 1936. līdz 1939. gadam pabeidza rokdarbnieka mācekļa praksi. Otrā pasaules kara laikā viņu iesauca par glābšanas lidmašīnu pilotu. 1945. gadā viņš nonāca Krievijas gūstā Verkhe-Turā, Sibīrijā un atgriezās dzimtajā pilsētā tikai 1947. gada beigās - bada un slimību iezīmēts.

Pēc atveseļošanās Oskar Ehrle no 1950. līdz 1953. gadam apmeklēja Konstancas inženieru skolu, kur absolvēja kā "mašīnbūves inženieris". Pēc laulībām ar Ann Ehrle kundzi 1955. gadā viņš pārcēlās uz Illertissenu un atrada darbu kā inženieris darbības un rūpnīcas plānošanā Vīlandes rūpnīcās. 1961. gadā Illertissenā viņš nodibināja uzņēmumu EHRLE.

Reiner Ehrle

Reiner M. Ehrle (* 1959)

Reiner Ehrle dzimis Illertissenā 1959. gadā. Pēc pamatskolas beigšanas viņš absolvēja vidusskolu 1975. gadā. 1977. gadā pabeidza savu profesionālā bakalaura grādu Neu-Ulmā tehniskajā koledža. 

1978. gadā Reiner Ehrle sāka viena gada praksi Amerikas Savienotājās Valstīs. No 1979. līdz 1983. gadam viņš mācījās Lietišķo zinātņu Universitātē Ulmā, kuru absolvējot ieguva mašīnbūves inženiera diplomu.

Studējis biznesa administrācijas Pforcheimā, lai padziļināja savas zināšanas ekonomikā.

1984. gadā viņš pievienojās savu vecāku uzņēmumam Illertissenā. Pateicoties viņa visaptverošajām zināšanām mehānikā un rūpniecisko inženierijā viņš pakāpeniski paplašināja savu vecāku biznesu no maza līdz vidējam uzņēmumam ar saviem meitasuzņēmumiem citās Eiropas valstis. 

Tikmēr visai EHRLE grupai ir vairāk nekā 300 darbinieki.

Ražots EHRLE - vairāk nekā 60 gadus

Kopš dibināšanas EHRLE paļaujas uz pilnībā attīstītām tehnoloģijām, novatoriskām idejām, labāko iespējamo kvalitāti un nevainojamu servisu.

Visi produkti un konstrukcijas tiek ražoti, izmantojot vismodernākos, precīzus un inovatīvus ražošanas procesus, un pēc to pabeigšanas tiek pakļauti īpaši stingrām iekšējām un ārējām pārbaudēm, lai nodrošinātu mūsu klientu augsto prasību izpildi.

EHRLE - Inovācijas

Inovācijas

Visi produkti un konstrukcijas tiek ražoti, izmantojot vismodernākos, precīzus un inovatīvus ražošanas procesus, un pēc to pabeigšanas tiek pakļauti īpaši stingrām iekšējām un ārējām pārbaudēm, lai nodrošinātu mūsu klientu augsto prasību izpildi.

EHRLE - Augstākā kvalitāte

Augstākā kvalitāte

"Made by EHRLE" visā pasaulē apzīmē Vācijas augstāko kvalitāti. Ilggadēja pieredze un uzticami augsti motivēti kvalificēti darbinieki ļauj nodrošināt ražošanu visās jomās visaugstākajā līmenī.

EHRLE - Elastīgums

Elastīgums

EHRLE nepārtraukti un intensīvi ņem vērā savu lietotāju paradumus, vēlmes, viedokļus un uzlabojumu ieteikumus, tāpēc spēj operatīvi reaģēt uz jebkurām izmaiņām tirgū. EHRLE pastāvīgi orientējas uz optimālu klientu ieguvumu un klientu prasībām.

EHRLE - Ilgtspējība

Ilgtspējība

EHRLE apņemas ievērot ilgtspējību ražošanas procesos, izstrādājumos un vides aizsardzībā. Uzņēmums apņemas ievērot visas likumā noteiktās prasības un to nepārtraukti pilnveidot.

EHRLE - Godīgums un atbildība

Godīgums un atbildība

EHRLE mērķis ir radīt labu, noturīgu, ilgtermiņa sadarbības partnerību ar izplatītājiem, piegādātājiem un klientiem. Tāpēc EHRLE lielu nozīmi piešķir godīgām attiecībām gan uzņēmuma iekšienē, gan ārpus tā.


Kvalitāte pāri visam

EHRLE tagad ir kļuvis par vienu no pasaulē vadošajiem inovatīvu risinājumu piegādātājiem tīrīšanas tehnoloģiju un transportlīdzekļu mazgāšanas jomā. Kopš dibināšanas EHRLE paļaujas uz pilnībā attīstītām tehnoloģijām, novatoriskām idejām, labāko iespējamo kvalitāti un nevainojamu servisu.
EHRLE produkti ir raksturīgi ar produktu kvalitāti un tehnoloģijām, kas pārsniedz vidējo, un pārliecina ar savu moderno dizainu, augstas kvalitātes materiāliem, ārkārtīgi ilgu kalpošanas laiku un ekonomisko efektivitāti.

Pateicoties nepārtrauktai jaunu produktu izstrādei un esošo produktu tālākai attīstībai, mēs esam sagatavojuši ārkārtīgi augstus ražošanas standartus, kas ir priekšnoteikums EHRLE produktu globālajiem panākumiem. Viens no pamatnosacījumiem bija modernas montāžas līnijas ražošanas ieviešana, kā arī rūpīga pastāvīga materiālu pārbaude un gala pārbaude ar datoru testa palīdzību.