EHRLE ModulLine

CarWash ModulLine

Pašapkalpošanās automazgātavas sistēma 1-12 mazgāšanas vietām, moduļu versija tehniskajai telpai vai konteinerim - produkts ar augstākās klases tehnoloģiju

Modulārā sistēma ModulLine

ModulLine iekārta ir balstīta uz atsevišķu tehnoloģiju vienību modulāru izkārtojumu. Visi ModulLine moduļi tiek piegādāti centralizēti, izmantojot atsevišķas barošanas līnijas. Katru ModulLine ierīci kontrolē neatkarīgs PLC. SIEMENS PLC vadības sistēma atrodas atsevišķā vadības skapī. Integrētais 7 collu vai 12 collu (par papildu samaksu) TFT skārienekrāna monitors ļauj investoram piekļūt visai informācijai par pašapkalpošanās CarWash sistēmas svarīgajiem parametriem un sniedz detalizētu finanšu informāciju par ienākumiem un apgrozījumu. Ar ModulLine iekārtu ļoti vienkārši un ekonomiski var izveidot pašapkalpošanās automazgātavas ar līdz pat 12 mazgāšanas vietām.

Tehniskais aprīkojums

ModulLine tehnoloģijas moduļi ir uzstādīti uz nerūsējošā tērauda rāmja vienkāršā un servisam draudzīgā veidā. MicroPowder dozēšanas stacija ar 25 litru uzglabāšanas tvertni un 2x10 litru šķidruma dozēšanu ir sistēmas neatņemama sastāvdaļa, tāpat kā elektriskā vadības terminālis. ModulLine sistēmas standartaprīkojumā iekļautas 4 standarta mazgāšanas un kopšanas programmas, un tās ir pieejamas līdz 10. sistēmas variantam. Iekārtas moduļus var kombinēt ar visām EHRLE karstā ūdens sildīšanas sistēmām un savienot ar visām EHRLE maksājumu sistēmām, kā arī Central-Pay tehnoloģiju.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.