EHRLE mazgāšanas pulveris

EHRLE ActivePower Pearl MicroPowder noņem netīrumu plēvi, tieši mehāniski saskaroties ar īpaši izstrādātām smalkām MicroPowder pērlītēm, kuras tiek uzklātas uz tīrāmās virsmas ar augstspiediena pistoli ar speciālu keramikas uzgali. Produkts ir ārkārtīgi maigs pret materiālu, neatstāj atlikumus, un tam ir arī pretkorozijas aizsardzības komponents.

Lielais virsmaktīvo un mazgāšanas aktīvo vielu īpatsvars kombinācijā ar sarkanajām un zilajām ActivePower Pearls nodrošina perfektu tīrīšanas rezultātu un vienlaikus aizsargā vidi. ActivePower Pearls ne tikai noņem rupjus netīrumus, bet arī bez piepūles var noņemt tā saukto TrafficFilm (pelēko plēvi) no transportlīdzekļa virsmas.

Kombinācijā ar siltu un atkaļķotu mazgāšanas ūdeni EHRLE ActivePower Pearl MicroPowder virsmaktīvās vielas un kompleksveidotāji darbojas kā tūkstoš mazi sūklīši un nodrošina porām dziļu un rūpīgu transportlīdzekļa virsmas tīrīšanu, to nesabojājot un nesaskrāpējot.

Ideāla putu veidošanās un augstā izkliedes spēja apvienojumā ar intensīvu svaigu smaržu atvieglo tīrīšanu un nodrošina optimālu tīrīšanas rezultātu jūsu automazgātavas klientam. EHRLE ActivePower Pearl MicroPowder zemais blīvums un nemainīgā lejamība nodrošina precīzu dozēšanu augstspiediena smidzināšanas strūklā.

Produkts ir ārkārtīgi saudzīgs pret materiāliem, un tam ir arī pretkorozijas aizsardzības komponents. Turklāt ActivePower Pearl MicroPowder nesatur silikātus un neatstāj atlikumus uz transportlīdzekļa krāsas, stikla un plastmasas.

CW ActivePower MicroPowder INEX

Tīrīšanas pulveris pulvera dozēšanas sistēmām

1 maiss 20kg

Art.No. 410117

65,90 EUR bez PVN

CW ActivePower MicroPowder PLUS

Augsta līmeņa tīrīšanas pulveris pulvera dozēšanas sistēmām

1 maiss 20kg

Art.No. 410118

98,90 EUR bez PVN


CW ActivePower MicroPowder XP

Īpaši jaudīgs pulveris pulvera dozēšanas sistēmām

1 maiss 20kg

Art.No. 410119

123,90 EUR bez PVN


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.