EHRLE disku tīrīšanas līdzeklis

Arvien vairāk automazgātavu klienti lielu nozīmi piešķir perfektai un rūpīgai automašīnas disku tīrīšanai. Ar CW WheelCleaner EHRLE ir izstrādājusi jaunu tehnoloģiju, kas garantē izcilus tīrīšanas rezultātus ar minimālu mazgāšanas līdzekļu patēriņu (apm. 20ml/disks). CW WheelCleaner nesatur skābi un bioloģiski noārdās. Ar papildu programmu "Disku tīrīšana", automazgātavas apgrozījums tiek palielināts līdz pat 30%.

Pielietojuma piemērs

CW WheelCleaner nodrošina maksimālu tīrīšanas veiktspēju pret bremžu disku putekļiem, rūsu un ceļa netīrumiem. Disku tīrīšanas līdzeklim ir ļoti augsta šķīdināšanas spēja pret pielipušiem netīrumiem un tas vizualizē apstrādāto virsmu pateicoties tā intensīvajai krāsai. Lietojot CW WheelCleaner automazgātavā tam speciāli paredzēto izsmidzināšanas uzgali, līdzeklis rada ļoti blīvas un smalka porainas putas, kas īpaši labi pielīp disku virsmai.

Stends 15 x 0,5l pudules

Art.No. 410100

84,90 EUR bez PVN

Papildināšanas komplekts ar 20 x 0,5l pudeles

Art.No. 410101

94,90 EUR bez PVN

Kanna 10 litri

Art.No. 410102

15,90 EUR bez PVN

Kanna 25 litri

Art.No. 410103

36,90 EUR bez PVN

Kanna 60 litri

Art.No. 410104

90,90 EUR bez PVN

LIETOŠANA:

Paredzēts tikai automašīnu un citu transportlīdzekļu disku tīrīšanai. Konsultējieties ar ierīču ražotāja norādījumiem un attiecīgo materiālu saderības pārbaudei a nepieciešams. Lietojiet tikai uz sārmu izturīgas virsmas.

PRODUKTS IR PIEMĒROTS

IEPRIEKŠĒJAI ATŠĶAIDĪŠANAI:

Uzklājiet vai nu neatšķaidītu, vai iepriekš atšķaidītu, izmantojot piemērotu dozēšanas ierīci, vai izmantojiet manuāli. Atšķaidīto šķīdumu glabāšanas laiku samazina uzglabāšanas apstākļi un ūdens kvalitāte.

DISKU TĪRĪTĀJS:

Var izmantot, kā smidzināšanas pudeli pašapkalpošanās automazgātavās. Izsmidzināšanas veidā (≥ 1:4). Paredzēta pašapkalpošanās automazgātavas sistēmās, kas optimizētas lietošanai ar EHRLE CW WheelCleaner. Ir sagaidāms palielināts produkta patēriņš, lietojot cita ražotāja sistēmas. Zema spiediena sistēmās, kā putu vai smidzināšanas uzklāšana (≥ 1:20). Nesatur EDTA, NTA un fosfātus.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.