EHRLE aktīvo putu koncentrāti

Lai sasniegtu optimālu tīrīšanas rezultātu, transportlīdzekļa virsma ir iepriekš apsmidzināta ar īpaši efektīvu aktīvo putu koncentrātu. EHRLE piedāvā dažādus augstas veiktspējas produktus, kas atšķiras pēc tīrīšanas jaudas un smaržas. 

Putu pistole ar aktīvajām putām

Aktīvās putas ar precīzi iepriekš dozētu SoftFoam daudzumu tiek padotas uz putu pistoli caur atsevišķu augstspiediena cauruļu sistēmu. Saskaņā ar Bernulli likumu dinamisks spiediena kritums tiek radīts, izmantojot augstspiediena pārslēgšanas pistoli un gaisa inžektoru. Šis spiediena kritums ir zemāks par atmosfēras spiedienu un tāpēc pilnīgi bez maksas iesūc gaisu un sajauc to ar aktīvajām putām. Jo lielāks gaisa daudzums, jo labāk veidojas putas. EHRLE SoftFoam sistēma ir visefektīvākā un nodilumizturīgākā sistēma. Turklāt pakārtotā turbulences kamera nodrošina perfektu putu konsistenci. Šai sistēmai ir ļoti vienkāršs dizains, un tai nav kustīgu detaļu, kas padara šo tehnoloģiju īpaši izturīgu un daudzpusīgu.

Putu birste ar aktīvajām putām

Neatkarīgi no tā, kā jūs vai jūsu automazgātavas klienti vēlas izmantot aktīvo putu programmu, jūs varat izvēlēties starp SoftFoam pistoli vai SoftFoam birsti. Atkarībā no filozofijas bezpieskāriena vai ar mazgāšanas birsti, EHRLE SoftFoam sistēma rada sensacionālu putu izskatu, kāds vēl nav redzēts un izplata patīkamu aromātisku visā mazgāšanas novietnē, vienlaikus samazinot produkta un ūdens patēriņu. Zināmu papildu apgrozījumu rada ilgāks mazgāšanas un kopšanas laiks. Jūs iegūstat jaunus klientus, palielinot savas automazgātavas pievilcību ar garantētu rentablu uzstādīšanu salīdzinājumā ar citām tirgū pieejamajām putu sistēmām.

CW SoftFoam INEX

Spēcīgas aktīvās putas pašapkalpošanās automazgātavu sistēmām

Kaste ar 6 x 2l pudelēm

Art.No. 410105

42,90 EUR bez PVN

10 litru kanna

Art.No. 410106

22,90 EUR bez PVN

25 litru kanna

Art.No. 410107

54,90 EUR bez PVN

60 litru kanna

Art.No. 410108

139,90 EUR bez PVN

CW SoftFoam PLUS

Spēcīgas aktīvās putas pašapkalpošanās automazgātavu sistēmām

Kaste ar 6 x 2l pudelēm

Art.No. 410109

54,90 EUR bez PVN

10 litru kanna

Art.No. 410110

33,90 EUR bez PVN

25 litru kanna

Art.No. 410111

80,90 EUR bez PVN

60 litru kanna

Art.No. 410112

200,90 EUR bez PVN

CW SoftFoam XP

Īpaši spēcīgas aktīvās putas pašapkalpošanās automazgātavu sistēmām

Kaste ar 6 x 2l pudelēm

Art.No. 410113

44,90 EUR bez PVN

10 litru kanna

Art.No. 410114

24,90 EUR bez PVN

25 litru kanna

Art.No. 410115

59,90 EUR bez PVN

60 litru kanna

Art.No. 410116

150,90 EUR bez PVN

  • Ļoti augsta tīrīšanas veiktspēja, saskaroties ar ceļa netīrumiem, kukaiņiem, organiskiem piesārņojumiem un bremžu putekļiem.
  • Ļoti labi šķīdina piekaltušus netīrumus.
  • Ļoti blīvas un smalku poru putas, kas īpaši labi pielīp virsmai, lietojot putu pistoli.
  • Īpaši efektīvas, ja to izmanto EHRLE putu sistēmā vai ar EHRLE putu uzgali.
  • Īpaši videi draudzīgs un nekaitīgs sastāvs.
  • Ļoti ekonomiskas, pateicoties maksimālai produktu koncentrācijai.
  • Piedāvā ļoti labu transportlīdzekļa un automazgātavas aprīkojuma aizsardzību.

LIETOŠANA:

Izmantojiet tikai uz sārmu noturīgām virsmām. Pirms lietošanas skatiet materiāla un virsmas ražotāja sniegtās instrukcijas un, ja nepieciešams, pārbaudiet materiālu saderību. Neuzklāt uz karstām virsmām.

PRODUKTS IR PIEMĒROTS

IEPRIEKŠĒJAI ATŠĶIDĪŠANAI:

Uzklājiet vai nu neatšķaidītu, vai iepriekš atšķaidītu, izmantojot piemērotu dozēšanas ierīci. Atšķaidīto šķīdumu glabāšanas laiku samazina uzglabāšanas apstākļi un ūdens kvalitāte. Piemērots arī galapatērētāju lietošanai, ja viņiem ir sniegtas pietiekamas instrukcijas.

AKTĪVĀS PUTAS:

Optimizēts lietošanai ar EHRLE putu pistoli. Ja tiek izmantotas citas sistēmas, ir sagaidāms palielināts produkta patēriņš. Nesatur EDTA, NTA un fosfātus.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.