Spēlēt

Uzmanīgi ieklausoties mūsu padomos un piezīmēs, investori vienmēr sasniedz izvirzītos mērķus. Daudzi no viņiem nolemj paplašināt automazgātavu, kā arī iegulda naudu jaunos automazgātavu īpašumos, jo šādu uzņēmumu ir viegli vadīt un nav nepieciešams nodarbināt cilvēkus.

Kādēļ EHRLE ir līderis?

Tradīcijas, inovācijas, mūsdienīgums
Tradīcijas, inovācijas, mūsdienīgums

Kompānija EHRLE sen dibināts spēcīgs ģimenes uzņēmums, ko sekmīgi vada nākamās paaudzes. 1927. gadā pionieris augstspiediena sistēmu jomā bija Jozefs Antons Ērls (Josef Anton Ehrle). Viņš noteica uzņēmuma darbības virzienu, iemācījās un mācīja amata prasmes, ko izmanto līdz pat šodienai. 1953. gadā uzņēmumu pārņēma viņa dēls Oskars Rūdolfs Ērls (Oskar Rudolf Ehrle) – rūpnīcas, kura joprojām darbojas un attīstās, dibinātājs. Pateicoties viņam, uzņēmums arvien tiecas panākt tīrīšanas un citu augstspiediena sistēmu izcilību. 1961. gadā EHRLE izstrādājumi tika oficiāli laisti pasaules tirgū, tādēļ 2011. gadā mēs svinējām 50 gadadienu. Kopš 1984. gada līdz šim laikam uzņēmumu vada nākamais pēctecis – inženieris Reiners Ērls (Reiner Ehrle).

Pēdējo 20 gadu laikā ir nozīmīgi uzlabojušās tehnoloģijas, kas ir skaidri redzams ražotajās iekārtās. Inovācijas joprojām ir viena no galvenajām kompānijas EHRLE prioritātēm. Īpašnieks tās turpina realizēt, un neapšaubāmi – tam ļoti noderīga ir viņa izglītība.

Ražots Vācijā
Ražots Vācijā

EHRLE automazgātavas ir ražotas Vācijā. Rūpnīcā Ilertisenē (Illertissen) ir trīs atsevišķas ražošanas līnijas, divas no tām ir paredzētas tikai bezkontakta automazgātavu ražošanai.

Vācijā ražoti izstrādājumi nozīmē modernu tehnoloģiju, precizitāti un drošību.

Iekārtu ekspluatācija un remonts, automazgātavu drošība
Iekārtu ekspluatācija un remonts, automazgātavu drošība

Ņemot vērā, ka pasaulē ir tūkstošiem EHRLE automobiļu mazgāšanas nodalījumu, kā arī to, ka zīmols ir labi pazīstams autovadītājiem, iekārtu ekspluatācija ir ievērojama – pozitīvā ziņā. Labāko speciālistu internacionālais kolektīvs strādā, lai ražotu augstākās kvalitātes iekārtas, kas gatavas vēl smagākiem ekspluatācijas apstākļiem.

Vācijā ražoti izstrādājumi nozīmē modernu tehnoloģiju, precizitāti un drošību, tomēr var rasties defekti... Tad jūs varat paļauties uz profesionālu apkalpošanu. Vidējais reaģēšanas laiks ir 24 stundas. Pateicoties EHRLE veiktajiem uzlabojumiem, šis laiks ir samazināts pat uz pusi!

Daudzi investori, ieskaitot degvielas uzpildes stacijas un autoveikalus, jau zina, cik labs un spēcīgs ir EHRLE zīmols. Mūsu automazgātavas ir izturīga un drošas, un ražotas, rūpējoties par precizitāti un detaļām.

Pievienojieties uzvarētājiem. Ir vērts mums uzticēties!

Up
Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai mūsu pakalpojums var strādāt labāk. Uzzināt vairāk Es saprotu