Ideja

01. Jūsu komercdarbības ideja

Pašapkalpošanās bezkontakta automazgātavas vadīšana neprasa daudz laika, toties ieguldījumu process gan. Investoriem vispirms būtu jānovērtē sava laika, finanšu un personiskie resursi (Vai esmu spējīgs pats veikt visas nepieciešamās formalitātes, vai arī man būtu vajadzīga palīdzība?).

Rīcībā

02. EHRLE vienmēr jūsu rīcībā

Mēs vienmēr esam jūsu rīcībā, sākot ar sākotnējās informācijas sniegšanu un turpinot ar visu ieguldījumu procesu pēc tam. Visu informāciju var sniegt ar e-pasta un tālruņa palīdzību vai personīgas tikšanās laikā.

Mūsu palīdzība nebalstās tikai uz teoriju vien, tā galvenokārt ir praktiska. Ikviens investors var paļauties uz eksperta padomu par automazgātavas iespējamo atrašanās vietu gan saistībā ar ieguldījumiem, gan teritorijas potenciāla aprēķiniem, vadoties pēc apkārtējiem apstākļiem. Ņemot vērā visas priekšrocības un trūkumus, varam izvēlēties optimālo automazgātavas veidu.

Teritorija

03. Teritorija

Jums nepieciešams savs zemes gabals vai arī tas ir jānomā. Jo lielāka teritorija, jo lielāku automazgātavu tajā var uzcelt. Parasti tiek pieņemts, ka vienam mazgāšanas nodalījumam nepieciešama 250 m2 liela platība, lai automašīnas varētu ievērot drošu distanci un manevrēt.

Tomēr ne katrs zemes gabals ir piemērots automazgātavai. Bez ģeogrāfiskajām īpašībām ir arī dažas administratīvās formalitātes, kas jums jāizskata. Automazgātavas zemes gabalam jābūt paredzētam izmantošanai komerciālai darbībai vai celtniecībai.

Turklāt jāpārliecinās, vai automazgātavai paredzētais zemes gabals ir savienots ar maģistrālajiem tīkliem, t. i., ūdens, elektrības apgādes un kanalizācijas sistēmu. Papildus tam ir iespēja izveidot savienojumu ar gāzes piegādi, jo gāze ir viens no automazgātavas apsildīšanas avotiem.

Vai jums ir nepieciešama palīdzība automazgātavas atrašanās vietas un optimālā risinājuma izvēlei? Mēs vienmēr esam jūsu rīcībā!

Dokumentācija

04. Tehniskā dokumentācija

Pirms celtniecības darbu sākšanas jums jāpārbauda zemes attīstības plāns vai jānoskaidro zemes attīstības nosacījumi. Pēc tam ir jālūdz būvatļauja, tādēļ jābūt sagatavotam arhitektūras un celtniecības plānam. Būs nepieciešami arī maģistrālo vadu individuālie projekti. Atkarībā no teritorijas apstākļiem var būt nepieciešams sagatavot ūdens piegādes dokumentāciju vai ziņojumu par uzņēmuma ietekmi uz vidi. Mums ir standarta projekts, ko varat izmantot un pielāgot objekta apstākļiem. Ieteicams lūgt arhitektu izpildīt procedūru būvatļaujas saņemšanai.

Finansēšana

05. Finansēšana

Ikviens investors var finansēt savus ieguldījumus trīs veidos: ar saviem līdzekļiem, bankas aizdevumu vai uz nomaksu. EHRLE saviem klientiem nenosaka finanšu nosacījumus, un ikvienam ļauj izvēlēties vislabāko iespēju. Iespējams arī pieteikties Eiropas Savienības dotāciju saņemšanai.

Celtniecības

06. Celtniecības darbi

Pēc tam, kad ir saņemta būvatļauja, var sākt celtniecības darbus, ko veic profesionāls uzņēmums. Celtniecības darbus vienmēr uzrauga EHRLE inženieris, kurš ir jūsu rīcībā ieguldījumu procesa laikā.

Montāža

07. Automazgātavas montāža

Nākamais darbu posms ir konstrukcijas celtniecība un iekārtu montāža. Pēc tam investoru apmāca, kā izmantot automazgātavu, iedod atslēgas, un viņš sāk vadīt savu jauno uzņēmumu.

Vissvarīgākais, ka mūsu attiecības nebeidzas brīdī, kad jums tiek iedotas automazgātavas atslēgas. Mēs rūpējamies par savu klientu ieguldījumiem un pats galvenais – darām visu iespējamo, lai padarītu tos veiksmīgus. Mēs sniedzam palīdzību mārketingā ar automazgātavai nepieciešamajām EHRLE ķimikālijām, kā arī palīdzību ātras un efektīvas tehniskās apkopes veidā.

Tās vēl nav beigas!

Vissvarīgākais, ka mūsu attiecības nebeidzas brīdī, kad jums tiek iedotas automazgātavas atslēgas. Mēs rūpējamies par savu klientu ieguldījumiem un pats galvenais – darām visu iespējamo, lai padarītu tos veiksmīgus. Mēs sniedzam palīdzību mārketingā ar automazgātavai nepieciešamajām EHRLE ķimikālijām, kā arī palīdzību ātras un efektīvas tehniskās apkopes veidā.

Up
Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai mūsu pakalpojums var strādāt labāk. Uzzināt vairāk Es saprotu